Dokumendid


Eesti Väitlusselts kuulub tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja, vaata meie toetamist puudutavat infot siit http://debate.ee/vaitlusselts/arengufond.
  
Usume avatusse ja läbipaistvusse, järgime vabaühenduste eetikakoodeksit ning kõik meie rahakasutused on kättesaadavad allpool.

Majandusaasta aruanded


Reglemendid


Kulu- ja tuluaruande vorm tuleb täita vastavalt siinsetele juhistele:
  1. Täida aruandevorm, selle saab alla laadida siit.
  2. Aruanne tuleb esitada digitaalselt koos kuludokumentide selgelt loetavate skaneeringute või fotodega DigiDoc portaalis (https://digidoc.sk.ee), kuhu saab sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Kui Sul ei ole digiallkirjastamise võimalust, siis pead paluma kellelgi teisel aruande Sinu eest esitamist. Enne, kui EVS sellisel viisil esitatud aruannet menetleb, peab jõudma EVSini enne allpool toodud tähtaega käsitsi allkirjastatud volitus, mille vormi leiad siit. Samuti tuleb selle skaneering või foto panna digiaruandesse.
  3. Vali "Lisa dokument" ning laadi üles aruande fail.
  4. Laadi "Lisa fail" abil üles kõik kuludokumendid (arved või tšekid, kütusekompensatsiooni küsimise puhul ka auto tehniline pass) või muud asjakohased dokumendid (kui tegemist on tuluga, nt osavõtutasuga, siis tuleb lisada tõend, kuhu on maksja kirjutanud oma käega enda nime, makstud summa, kuupäeva, koha ja allkirja). Kui dokumentide originaalid on paberil (st digitaalse aruandega kaasas on nende skaneeringud või fotod), peavad ka need jõudma EVSini enne allpool toodud tähtaega. 
  5. Kui kõik vajalik on üles laaditud, allkirjasta ning jaga fail isikukoodile 38808030223. Seejärel jõuab teave kuluaruande laekumisest EVSini, eraldi teavitama ei pea.
Iga kuu kuludokumendid (sh originaalid) ja aruanne peavad olema edastatud (postisaadetiste puhul arvestatakse postitempli kuupäeva) hiljemalt järgmise kuu 15. kuupäeval. Hiljem saabunud kuludokumente ja- aruandeid ei kompenseerita. Kui tegemist on aruandega, millega koos peab esitama dokumente originaalkujul, peavad need jõudma EVSini kas EVSi töötajale esitades või postisaadetisega EVSi Tartu kontorisse: Raekoja plats 1, 51003 Tartu.

Küsimuste korral kirjuta debate(ät)debate.ee.